O nás - Kľučky a doplnky

O nás

Ponúkame najširší sortiment kovaných doplnkov a kovania. Nájdete u nás kované kľučky na dvere, okenné kľučky, kovaná madlá, petlice, pánty a ďalšie kováčske výrobky. V ponuke máme aj kované lustre, svetlá, lampy, ďalej treba kované stojany na víno a vývrtky, vešiaky, zvončeky, okenné kované kľučky, kované schránky.

Predávame výrobky spoločnosti Galbusera G. & G., talianskeho výrobcu dverných, okenných a nábytkových kovanie v klasickom štýle, rovnako ako domáceho nábytku, vrátane ako sú krbové príslušenstvo, poštové schránky, lampy, zrkadlá, skrine na kľúče, stojany na dáždniky, ramienka, kvetináče, svietniky a stojany na víno. Výrobky z našej ponuky sa môžu pýšiť takmer storočnou tradíciou výroby tradičnými metódami, ktoré sú odovzdávané z generácie na generáciu vlastníkov firiem.

Tradičná výroba od roku 1925. Krajina pôvodu Taliansko.

Všetky kovania sa vyrába na zákazku a doba dodania je 4-8 týždňov. U väčších zákaziek bude vyžadovaná záloha na objednaný tovar.

Naše kovania môžete zakúpiť prostredníctvom internetového obchodu www.klucky-doplnky.sk anebo www.kliky-doplnky.cz.

Prevádzkovateľ

KLIKSHOP s.r.o.

Milovice 161, 691 88

IČ: 03452026

DIČ: CZ03452026

+420 910 806 313

info@kliky-doplnky.cz

KLIKSHOP s.r.o., C 84874 vedená na Krajskom súde v Brne

 

Ukážka výroby kovaného kovania Ukážka výroby kovaného kovania Ukážka výroby kovaného kovania Ukážka výroby kovaného kovania