Kované gule - Kľučky a doplnky
Kované gule

Kované gule sú určené na vchodové dvere, vráta, brány alebo bránky. Skrášlite si svoje vchody ozdobnou guľou na štíte či rozete. Kované gule sú v rôznych veľkostiach, tvaroch, povrchových úpravách i farebných odtieňoch. Na dverách tvoria veľmi nápaditý dizajnový prvok. Prinášame vám širokú ponuku kovaných gúľ v rozetovom aj štítovom prevedení. K...

Kované gule sú určené na vchodové dvere, vráta, brány alebo bránky. Skrášlite si svoje vchody ozdobnou guľou na štíte či rozete. Kované gule sú v rôznych veľkostiach, tvaroch, povrchových úpravách i farebných odtieňoch. Na dverách tvoria veľmi nápaditý dizajnový prvok. Prinášame vám širokú ponuku kovaných gúľ v rozetovom aj štítovom prevedení. Kovaná guľa dodá vašim dverám úplne nový vzhľad.

Kované gule na dvere

Vyberte si pevnú alebo otočnú guľu na vstupné dvere či na bránku. Všetky kovania je možné tiež kombinovať aj ako kľučku s guľou. Môžete k nej následne doladiť okenné kľučky, madlá či nábytkové kovania. Naše gule nájdu svoje uplatnenie tak na historických i verejných budovách, ako aj na klasických i moderných domoch. Kovaná guľa je skvelým oživením každého rodinného domu či bytu.

Viac

Kované gule  Počet produktov: 21

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 21 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 21 položiek