Kované klopadlá - Kľučky a doplnky
Kované klopadlá

Pred časom slúžili kované klopadlá na dvere miesto zvončekov k ohláseniu návštevníka. Kované klopadlá sú skvelý spôsob, ako si zaobstarať niečo výnimočné a odlíšiť sa od ostatných v dnešnej dobe. Vyberte si klopadlá v rôznom dizajne i tvare, s rôznou povrchovou úpravou a zlaďte ich s kľučkami. Hodia sa na vstupné dvere klasických i moderných bud...

Pred časom slúžili kované klopadlá na dvere miesto zvončekov k ohláseniu návštevníka. Kované klopadlá sú skvelý spôsob, ako si zaobstarať niečo výnimočné a odlíšiť sa od ostatných v dnešnej dobe. Vyberte si klopadlá v rôznom dizajne i tvare, s rôznou povrchovou úpravou a zlaďte ich s kľučkami. Hodia sa na vstupné dvere klasických i moderných budov.

Luxusné kované klopadlá

Rovnako ako v minulosti, aj dnes klopadlá odrážajú vkus, štýl i postavenie majiteľa domu. Jednoduché elegantné krúžky na základnej doske alebo viac ozdobnejšie klopadlá oživia každé dvere. Moderná architektúra klopadlá zahŕňa do moderných designov. Oživte exteriér svojho domu netradičným spôsobom. Dekoratívne kované klopadlá sú masívne, kvalitne spracované a vysoko funkčné.

Viac

Kované klopadlá  Počet produktov: 11

Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek