Kované madlá - Kľučky a doplnky
Kované madlá

Kované madlá môžu byť jednoduché, klasické, tradičné, zdobená, atypické aj historicky ladené. Zaujímavé kované madlá možno montovať na dvere jednostranne i obojstranne. Môžete vhodne kombinovať kované kľučky, dverové kovania a ostatné kované doplnky. Prezrite si náš široký sortiment kovaných doplnkov a kovania ako sú kované kľučky, kované madlá,...

Kované madlá môžu byť jednoduché, klasické, tradičné, zdobená, atypické aj historicky ladené. Zaujímavé kované madlá možno montovať na dvere jednostranne i obojstranne. Môžete vhodne kombinovať kované kľučky, dverové kovania a ostatné kované doplnky. Prezrite si náš široký sortiment kovaných doplnkov a kovania ako sú kované kľučky, kované madlá, petlice alebo pánty.

Atraktívne kované madlá

Dolaďte svoj príbytok dverným, okenným alebo nábytkovým kovaním v mnohých štýloch, typoch a prevedeniach. V ponuke je až 13 farebných povrchov. Kované madlo na dvere vyrobené z ručne kovaného železa vyrobené v Taliansku u výrobcu Galbusera má jedinečné čaro. Taliani sú svetoznámi majstri dizajnu a tieto madlá sú toho jasným dôkazom.

Viac

Kované madlá  Počet produktov: 40

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 40 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 40 položiek