Štítové kľučky - Kľučky a doplnky
Štítové kľučky

Mnoho z nás ešte stále dáva prednosť klasickým štítovým kľučkám miesto roziet. Štítové kľučky sú úplne ideálne na dvere, kde je potrebné zakryť otlaky od kľučky predchádzajúcej. Sú veľmi elegantné a ozdobia každé dvere v modernom dizajne. Môžete si zvoliť štítové kľučky v klasickom dizajne, ale aj moderné tvary v rôznych tvaroch, farbách a rozos...

Mnoho z nás ešte stále dáva prednosť klasickým štítovým kľučkám miesto roziet. Štítové kľučky sú úplne ideálne na dvere, kde je potrebné zakryť otlaky od kľučky predchádzajúcej. Sú veľmi elegantné a ozdobia každé dvere v modernom dizajne. Môžete si zvoliť štítové kľučky v klasickom dizajne, ale aj moderné tvary v rôznych tvaroch, farbách a rozostupoch.

Zaujímavé štítové kľučky

Predtým než si svoju vybranú kľučku objednáte, je potrebné zmerať rozostup vášho kovania. Ide o vzdialenosť medzi kľučkou a otvorom pre zámkovú vložku. Samotné štítové kovanie k dverám možno ponúknuť vo viacerých variantách. S otvorom pre dózický kľúč, pre cylindrickú vložku, bez otvoru - ak dvere nechceme zamykať alebo s uzamykacou poistkou.

Viac

Štítové kľučky  Počet produktov: 51

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 51 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 51 položiek